Корзина
29 отзывов
Догляд за шкірою пітона / Уход за кожей питона
Контакты
Piton★Star
+38063641-25-67
Юлия
УкраинаКиевм. Академгородок
Карта

Догляд за шкірою пітона / Уход за кожей питона

Догляд за шкірою пітона / Уход за кожей питона

Натуральна шкіра пітона за своєю природою має не тільки високу міцність, а й еластичність,
всі ці дані необхідно зберігати, щоб шкіра не загрубіла.

Вироби зі шкіри пітона здатні як вбирати зайву вологу, так і бути вологостійкою, іншими словами шкіра пітона це абсолютно ексклюзивний, незвичайний, стильний матеріал, але і він вимагає догляду. 

Нижче ми представляємо Вашій увазі базові рекомендації по догляду за екзотичними видами шкіри:

1 . Якщо лицьова сторона шкіряного виробу природна, без покриттів, її чистять м'якою губкою з допомогою безбарвного натурального взуттєвого крему або воску. Якщо шкіра лакована, використовують м'яку тканину і спеціальніи чистячий засіб для лакової шкіри. Для видалення забруднень ні в якому разі не використовуйте розчинники ! Вони зіпсують вашу річ .

2 .   Майте на увазі, що ці типи натуральної шкіри з часом темніють, тому чим більше ви будете наносити на них чистячі і  блиск продукти, які містять масла та жири, шкіра потемніє ще швидше.

3 .  Протирайте екзотичну шкіру сухою чистою бавовняної серветкою або м'якою щіткою один раз на тиждень.

4 . Зберігайте вироби зі шкіри пітона у вільному місці, щоб шкіра пітона могла « дихати». Ні в якому разі не кладіть такі вироби в поліетиленові пакети.

5 . Якщо ваша сумочка або клатч зі шкіри пітона промокли, то необхідно даний виріб сушити при кімнатній температурі, уникаючи попадання на виріб прямих сонячних променів та дії конвекторів та обігрівачів.

6 .Якщо Ви не користуєтеся сумкою з екзотичної шкіри протягом тривалого часу, для збереження форми ми рекомендуємо набивати сумку папером.
Ми не радимо Вам заповнювати сумки зі шкіри екзотичних тварин занадто сильно, це може негативно позначитися на формі вироби . 

За умови належного догляду речі зі шкіри пітона прослужать Вам вірою і правдою багато років. 

__________________________________________________

Натуральная кожа питона по своей природе имеет не только высокую прочность, но и эластичность,
все эти данные необходимо сохранять, чтобы кожа не огрубела. 

Изделия из кожи питона способны как впитывать лишнюю влагу, так и быть влагостойкими, то есть кожа питона это абсолютно эксклюзивный, необычный, стильный материал, но и он требует ухода.

Ниже мы представляем Вашему вниманию базовые рекомендации по уходу за экзотическими видами кожи:

1. Если лицевая сторона кожаного изделия естественная, без покрытий, ее чистят мягкой губкой с помощью бесцветного натурального обувного крема или воска. Если кожа лакированная, используют мягкую ткань и специальные чистящие средства для лаковой кожи. Для удаления загрязнений ни в коем случае не используйте растворители! Они испортят вашу вещь.

2. Имейте в виду, что эти типы натуральной кожи со временем темнеют, поэтому чем больше вы будете наносить на них чистящие и блеск продукты, содержащие масла и жиры, кожа потемнеет еще быстрее.

3. Протирайте экзотическую кожу сухой чистой хлопчатобумажной салфеткой или мягкой щеткой один раз в неделю.

4. Храните изделия из кожи питона в свободном месте, чтобы кожа питона могла «дышать». Ни в коем случае не кладите такие изделия в полиэтиленовые пакеты.

5. Если ваша сумочка или клатч из кожи питона промокли, то необходимо данное изделие сушить при комнатной температуре, избегая попадания на изделие прямых солнечных лучей и действия конвекторов и обогревателей.

6 .Если Вы не пользуетесь сумкой с экзотической кожи в течение длительного времени, для сохранения формы мы рекомендуем набивать сумку бумагой.
Мы не советуем Вам заполнять сумки из кожи экзотических животных слишком сильно, это может негативно сказаться на форме изделия.

При условии надлежащего ухода вещи из кожи питона прослужат Вам верой и правдой много лет.

 

 

facebook twitter