Корзина
29 отзывов
Як відрізнити справжню шкіру пітона від підробки / Как отличить настоящую кожу питона от подделки
Контакты
Piton★Star
+38063641-25-67
Юлия
УкраинаКиевм. Академгородок
Карта

Як відрізнити справжню шкіру пітона від підробки / Как отличить настоящую кожу питона от подделки

Як відрізнити справжню шкіру пітона від підробки / Как отличить настоящую кожу питона от подделки

З усіх екзо- мешканців нашої Землі пітон - один з найбільших. Довжина окремих особин досягає 15 метрів, а вага - 400 кг! А ще ця велика «змійка» відрізняється характерним шкірним покривом. Вироби зі шкіри пітона мають унікальні властивості. Це міцність, довгі роки служби, в ході яких речі практично не зношуються, а лише стають ще більш еластичними і м'якшими, зберігаючи яскравість і красу забарвлення. Звичайно, якщо вдалося придбати виріб з натурального матеріалу, щоб поповнити свій гардероб якісної і стильної деталлю, необхідно знати, як відрізнити шкіру пітона від її імітації.

Основні відмінні ознаки натуральної шкіри:

Шорстка на дотик. Найяскравіша і обов'язкова ознака шкіри пітона - вона не буває гладкою! Якщо не впевнені, натуральна шкіра пітона перед вами чи ні, - проведіть по поверхні матеріалу рукою. Окремі лусочки повинні відчуватися при дотику. У підробки, навіть дуже якісної, лусочок не розгледиш, і на дотик вона гладка.

Висока теплопровідність. Знаєте, як відрізняють шкіру пітона фахівці? Вони просто прикладають руку до шкіри, і якщо вона нагрівається моментально, то це оригінал. Якщо потрібен якийсь час, щоб зігріти поверхню шкіри - однозначно підробка. Теляча шкіра, якої часто надають фактуру і зовнішній вигляд шкіри пітона, а також синтетичні імітації сприймають тепло повільно.

Унікальний малюнок. Основне питання, яке хвилює всіх, кому подобається натуральна шкіра пітона, як відрізнити підробку і купити якісну річ? Можна визначити натуральність матеріалу, навіть не торкаючись до нього. Погляньте на виріб, оцініть малюнок. Він не повинен бути симетричним. І, зрозуміло, не буває двох абсолютно однакових аксесуарів, на яких малюнок б повторився. Природа не користується шаблонами, тому вироби з натуральної шкіри пітона завжди унікальні.

Правильний «виворіт». Виверніть виріб і погляньте на його виворітну сторону. У підробки з коров'ячої шкіри виворіт буде замшевий, що для натуральної шкіри пітона неможливо.

Сподіваємося, що питань з приводу, як відрізнити натуральну шкіру пітона, у вас не залишилося.

__________________________________________________

Из всех экзо-обитателей нашей Земли питон – один из самых крупных. Длина отдельных особей достигает 15 метров, а вес – 400 кг! А еще эта крупная «змейка» отличается характерным кожным покровом. Изделия из кожи питона имеют уникальные свойства. Это прочность, долгие годы службы, в ходе которых вещи практически не изнашиваются, а лишь становятся еще эластичнее и мягче, сохраняя яркость и красоту окраски. Конечно, если удалось приобрести изделие из натурального материала, чтобы пополнить свой гардероб качественной и стильной деталью, необходимо знать, как отличить кожу питона от ее имитации.

Основные отличительные признаки натуральной кожи:

Шершавая на ощупь. Самый яркий и обязательный признак кожи питона – она не бывает гладкой! Если не уверены, натуральная кожа питона перед вами или нет, – проведите по поверхности материала рукой. Отдельные чешуйки должны ощущаться при прикосновении. У подделки, даже очень качественной, чешуек не разглядишь, и на ощупь она гладкая.

Высокая теплопроводность. Знаете, как отличают кожу питона специалисты? Они просто прикладывают руку к коже, и если она нагревается моментально, то это оригинал. Если требуется какое-то время, чтобы согреть поверхность кожи – однозначно подделка. Телячья кожа, которой часто придают фактуру и внешний вид кожи питона, а также синтетические имитации воспринимают тепло медленно.

Уникальный рисунок. Основной вопрос, который волнует всех, кому нравится натуральная кожа питона, как отличить подделку и купить качественную вещь? Можно определить натуральность материала, даже не прикасаясь к нему. Взгляните на изделие, оцените рисунок. Он не должен быть симметричным. И, разумеется, не бывает двух совершенно одинаковых аксессуаров, на которых рисунок бы повторился. Природа не пользуется шаблонами, поэтому изделия из натуральной кожи питона всегда уникальны.

Правильная «изнанка». Выверните изделие и взгляните на его изнаночную сторону. У подделки из коровьей кожи изнанка будет замшевой, что для натуральной кожи питона невозможно.

Надеемся, что вопросов по поводу, как отличить натуральную кожу питона, у вас не осталось.

facebook twitter